Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni

Klabučar, Dubravko (1995) Topološki solitoni i čestice (I) : Jednostavni mehanički model Siue-Gordonovog sistema i njegovi solitoni. Matematičko-fizički list, 182 (2). pp. 76-83. ISSN 1332-1552

[img]
Preview
PDF - Published Version
Language: Croatian

Download (1MB) | Preview

Abstract

Item Type: Article
Date: 1995
Subjects: NATURAL SCIENCES > Physics
Divisions: Faculty of Science > Department of Physics
Publisher: Hrvatsko matematičko društvo i Hrvatsko fizikalno društvo
Depositing User: Gordana Stubičan Ladešić
Date Deposited: 07 May 2014 09:38
Last Modified: 07 May 2014 09:38
URI: http://digre.pmf.unizg.hr/id/eprint/1026

Actions (login required)

View Item View Item

Nema podataka za dohvacanje citata