Topološki solitoni i čestice (II) : Barioni kao solitonske konfiguracije mezonskih polja u nekim suvremenim teorijama jakih interakcija

Klabučar, Dubravko (1996) Topološki solitoni i čestice (II) : Barioni kao solitonske konfiguracije mezonskih polja u nekim suvremenim teorijama jakih interakcija. Matematičko-fizički list, 183 (3). pp. 145-152. ISSN 1332-1552

[img]
Preview
PDF - Published Version
Language: Croatian

Download (1MB) | Preview

Abstract

Item Type: Article
Date: 1996
Subjects: NATURAL SCIENCES > Physics
Divisions: Faculty of Science > Department of Physics
Publisher: Hrvatsko matematičko društvo i Hrvatsko fizikalno društvo
Depositing User: Gordana Stubičan Ladešić
Date Deposited: 07 May 2014 09:40
Last Modified: 07 May 2014 09:40
URI: http://digre.pmf.unizg.hr/id/eprint/1027

Actions (login required)

View Item View Item

Nema podataka za dohvacanje citata